Сумка жіноча шопер шкіряна.
Стильна сумка-шопер виготовлена з натуральної шкіри. Шкіра щільна з тисненим малюнком. Сумка на одне відділення закривається на блискавку, всередині кишеньки, одна з них на блискавці.
Розміри — висота 30 см, ширина сумки 35 см, ширина дна 13см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




